Psí dort

05.08.2017

Má váš miláček narozeniny a vy nevíte čím mu udělat radost? Zkuste výborný recept na dort se vším co má váš pes rád. Ujišťuji vás, že mu bude chutnat. A jestli nevěříte, vyzkoušejte!

POTŘEBUJEME: psí paštiku, pár ovesných vloček nebo něco co pes jí (malé jako vločky), granule, salám a svíčku (pokud chcete), paličku, igelitový pytlík, mísu A ŠIKOVNÉ RUCE.

POSTUP:                                                                                                                   1. Do mísy dáme rozdělanou psí paštiku.                                                              2. Asi dvě hrsti granulí nasypeme do igelitového pytlíku a rozdrtíme paličkou na malé kousky.                                                                                                     3. Rozdrcené granule, vločky ( a pokud chcete tak i nakrájený salám... ) dáme do mísy s paštikou a pořádně rozmícháme.                                                         4. Z hmoty, která vám vyšla ( pokud ne, přidávejte dál granule, vodu... podle potřeby) vytvarujte tvar dortu.                                                                               5. Potom ozdobte vločkami, salámem, svíčkou nebo něčím jiným.                      6. Pak už jen dejte pejskovi, popřejte mu dobrou chuť a je HOTOVO!!!

Takhle vypadal náš dost...
Takhle vypadal náš dost...